Genel 10 EYLÜL 2009 / 12:50

Yüksek kapasiteli tarayıcı serisi

Canon, daha yüksek hız, geliştirilmiş ergonomik tasarım sunan; ofislerde üretkenliği artıracak yeni A3 tarayıcılarını pazara sundu.

Canon, daha yüksek hız, geliştirilmiş ergonomik tasarım sunan; ofislerde üretkenliği artıracak yeni A3 tarayıcılarını pazara sundu.


Canon imageFORMULA DR-9050C ve Canon imageFORMULA DR-7550C, Canon’un diğer tarayıcılarının yerine geçerken, Canon imageFORMULA DR-6050C ise Düşük Hacimli Üretim Tarayıcısı sektörüne ilk kez sunulan bir model.

Bu model diğer modellerde kullanıcıların olumlu buldukları önden besleme ve tarayıcı çıkışı özelliğini koruyor. Operatör kontrol panelinin daha aşağıda konumlandırılmasıyla ergonomik tasarımın birleşimi, işletmenlere pozisyon değiştirmeden dokümanları yükleme, besleme ve yerlerinden alma imkanı vererek iş verimliliğini artırırken çalışanın yorgunluğunu da azaltıyor.  Cihazlar, yeni Energy Star Standartları’na tamamen uygun ve önceki modellere göre %20, daha az enerji harcıyorlar. Aynı zamanda 300 dpi çözünürlükte dakikada 112 sayfaya çıkan bir hıza sahipler. 

Canon’un yeni üretim tarayıcılarının hepsinde yüksek verimlilik sağlayan geniş kapasiteli ve esnek doküman besleme üniteleri bulunuyor. Bunlar büyük çapta toplu dokümanları besliyor ve birçok dokümanın kalınlık ve boyutunu otomatik olarak ayırabiliyor. Bu tarayıcılar kağıdın çok kullanıldığı Finans, Sağlık, Devlet, Ulaşım ve Hizmet Büroları gibi endüstri kuruluşları için oldukça uygun. Sağlık kuruluşlarında çok rastlanan elektrokardiogram gibi uzunlukları üç metreye varan uzun dokümanları da tarayabiliyor. Folio Modu ayarı ise A1 boyutuna kadar dokümanların taranabilmesini sağlıyor.

www.canon.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun