Genel 26 ŞUBAT 2010 / 12:38

YouTube bizi diskoya götür

YouTube'un disko müzik özelliği, insanların sitede daha uzun vakit geçirmesi için geliştirilmiş.

YouTube'un disko müzik özelliği, insanların sitede daha uzun vakit geçirmesi için geliştirilmiş.


YouTube Disco, YouTube'ın geliştirdiği yeni bir özellik. Arama alanına şarkının ya da şarkıcının ismini yazdıktan sonra karşınıza bununla bağlantılı size özel bir çalma listesi çıkıyor. Bu çalma listesinde her klip birbiri ardına otomatik olarak çıkıyor ve özellik bunun için kullanıcıya gerek duymuyor.

Kullanıcılar çalma listelerindeki şarkıları diledikleri gibi harmanlayabiliyorlar. Böylece saatlerce müzik dinleme keyfi yaşıyorlar. YouTube zaten milyonlarca ziyaretçiye sahip şu an; ancak Google'ın sahip olduğu site, insanların platformda daha fazla zaman geçirmesinden yana. Çünkü YouTube kullanıcıları siteye girdikten sonra sitede ortalama 15 dakika zaman geçiriyor; YouTube ise daha fazlasını umuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun