Genel 27 EKİM 2008 / 08:17

Yoğun ofisler için hızlı baskı

Oki'nin yeni yazıcısı C710, kartuş kapasitesi ve opsiyonel tepsileri ile 1 690 adet baskıyı tek seferde alabiliyor.

Oki'nin yeni yazıcısı C710, kartuş kapasitesi ve opsiyonel tepsileri ile 1 690 adet baskıyı tek seferde alabiliyor.


Oki Printing Solutions, yoğun ofislerin ihtiyacına uygun olarak ürettiği yeni renkli yazıcı  modelini Türkiye’de de satışa sundu. Yeni C710,  hızı, Oki tarafından geliştirilen HD(High Definition) baskı kalitesi ve benzerlerinin yaklaşık yarısı kadar olan boyutları ile dikkat çekiyor. Uzun ömürlü Led teknolojisi kullanan yazıcı, yüksek kapasiteli kartuş ve opsiyonel tepsileri ile 1690 adet baskıyı tek seferde alabiliyor.


C710’un sunduğu güvenli kullanım özelliğiyle, yetkili olmayanların yazıcıyı kullanmaları engelleniyor. Kurulan sistemle yazıcı sürekli olarak denetlenebiliyor. Bu sayede maliyetler, ürünün etkin çalışıp, çalışmadığı ve sarf malzemelerinin miktarı izlenebiliyor. Çeşitli kullanım seçenekleri sunan C710, kullanıcılara farklı ağırlıkta kâğıtlarla;  kartvizitten, 1.2 metrelik banner’lara kadar değişebilen boyutlarda renkli ya da siyah beyaz baskı yapma olanağı sağlıyor. KDV hariç 850 Avro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulan C710, dakikada 30 sayfalık A4 boyutundaki renkli  baskı hızı ile de iş yaşamını daha verimli kılmayı hedefliyor.www.okiprintingsolutions.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun