Genel 06 EYLÜL 2010 / 13:53

Yiyecek-içecek otomatları Avealıların işini kolaylaştıracak

Avealılar, artık yiyecek içecek otomatlarından TL yükleme işlemi gerçekleştirebilecek.

Avealılar, artık yiyecek içecek otomatlarından TL yükleme işlemi gerçekleştirebilecek.


Avea, yenilikçi bir hizmet sunarak artık abonelerinin yiyecek içecek otomatlarından TL yüklemesine imkan verecek. Bu kapsamda aboneler yiyecek içecek otomatları üzerinden Avea Mobil Ödeme servisi ile ürün satın almanın yanı sıra TL yükleme işlemlerini de gerçekleştirebilecek.

Otomatlar üzerinden Avea Mobil Ödeme servisi ile alışveriş yapabilmek için önce ürünün alınacağı otomatın kodu, kısa mesajla ilgili servis numarasına gönderilecek. Sonra da ürün seçimi yapılarak alışveriş tamamlanacak.

Artık farklı sektörlerin bir araya gelerek, güç birliği yaptığını belirten Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan bu gibi yenilikçi hizmetleri sunmayı devam edeceklerini söylüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun