Genel 10 KASIM 2009 / 08:02

Yeşil Bilgi Platformu'nun akademik iş ortağı Koç Üniversitesi

Koç Bilgi Grubu'nun ve Platform'a üye şirketlerin sosyal sorumluluk kapsamında oluşturduğu Yeşil Bilgi Platformu, Koç Üniversitesi ile "akademik iş ortağı" oldu.

Koç Bilgi Grubu'nun ve Platform'a üye şirketlerin sosyal sorumluluk kapsamında oluşturduğu Yeşil Bilgi Platformu, Koç Üniversitesi ile "akademik iş ortağı" oldu.


Koç Bilgi Grubu'nun ve Platform'a üye şirketlerin sosyal sorumluluk kapsamında oluşturduğu Yeşil Bilgi Platformu, Koç Üniversitesi ile akademik iş ortağı oldu. Çevre sorunlarıyla mücadele için bilgi yayarak, toplumun geniş kesimlerinde çevre bilincini artıran Yeşil Bilgi Platformu böylece, özel sektör şirketleri ve Türkiye'nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından oluşan iş ortaklarına, akademiyi de ekledi.

Gerçekleştirilen akademik iş ortaklığı ile çevre konusunda farkındalığın yaygınlaştırılması için gerekli kaynak ve içerik çeşitliliği sağlanırken, Koç Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenecek konferans gibi etkinliklerle de çevre bilinci toplumun geniş kesimlerine yayılmaya devam edecek.

Koç Üniversitesi'nin akademik iş ortağı olmasının yanı sıra, 7 şirket ve 8 Sivil Toplum Kuruluşu ile işbirliği bulunan Yeşil Bilgi Platformu, kurulduğu 24 Eylül 2009 tarihinden bu yana, 1 milyon 200 bin kişiye birebir ulaştı, 42 milyon kişiye erişim sağladı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun