Genel 13 NİSAN 2009 / 10:32

Yepyeni bir e-ticaret sitesi: Bizdebitmez.com

Bizdebitmez.com ürün çeşitliliği ve hızlı teslimat ile rakiplerinin önüne geçmeyi amaçlıyor.

Bizdebitmez.com ürün çeşitliliği ve hızlı teslimat ile rakiplerinin önüne geçmeyi amaçlıyor.


Bizdebitmez.com'da mutfak ürünlerinden, elektronik ev aletlerine, cep telefonlarından beyaz eşyaya, kişisel bakım ürünlerinden, giyim kuşama kadar binlerce ürüne tek tıkla ulaşma imkanı bulunuyor. Stoklarında binlerce ürün bulunduran site, yeni ürün gamları da açmayı planlıyor. "Hızlı ve güvenli alışveriş" sözüyle yola çıkan sitenin en büyük hedefi teslim süresini rakiplerinden daha kısa tutmak. Site çeşitli kampanyalarla kullanıcılarına avantajlı fiyatlar sunmayı hedefliyor.


Bizdebitmez.com sitesi Genel Müdürü Tuba Evrengil www.bizdebitmez.com'un büyüyen internet ticaretinde büyük bir paya sahip olacağını iddia ediyor ve ekliyor: "www.bizdebitmez.com diğer alışveriş sitelerinden çok daha farklı olacak. Teslim ve stok yönetimi konusunda piyasadaki en iddialı uygulamayı yapacağız. Müşterilerimiz internetten alışveriş yapmanın keyfine asıl şimdi varacaklar. Hem kaliteli hem de indirimli ürünler, müşteriyi yormadan ve bekletmeden ayağına kadar gelecek."


www.bizdebitmez.com Genel Koordinatörü Serdar Sevinç ise internette yapılan alışverişlerde KDV'yi kaldıran uygulamanın internette perakende satış pazarını büyüteceğini, piyasanın öncülerinden birinin ise Bizdebitmez.com olacağını söylüyor: "www.bizdebitmez.com e-ticaretin en büyük firmalarından biri olacak. Zaten müşterilerimiz alışveriş yaptıktan sonra farkı hemen görecekler. Artık internetten alışveriş marketten alışveriş yapmak kadar doğal ve yaygın. İnternet kullanıcıları bizi devamlı takip ederlerse pek çok kaliteli ürüne indirimli fiyatlarla kolayca ulaşabilirler."


www.bizdebitmez.com


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun