Genel 10 KASIM 2008 / 13:50

Yenilikçi kurumsal telefon sistemi

Aastra yeni MX-ONE Telefon Sistemi ile IP PBX sistemi üzerinde çalışan yapısıyla şirketlere maliyet ve rekabet avantajı sağlamayı amaçlıyor.

Aastra yeni MX-ONE Telefon Sistemi ile IP PBX sistemi üzerinde çalışan yapısıyla şirketlere maliyet ve rekabet avantajı sağlamayı amaçlıyor.


Aastra MX-ONE, Linux işletim sistemi ve standart sunucular üzerinde çalışan açık yazılım ve donanımı esas alan bir çözüm. Aastra MX-ONE, modern rehber araması ve mesaj bilgileri özelliğinin yanı sıra yönetici sekreterlik özelliklerini de içeriyor. Ürün yüksek güvenlik için şifreleme özelliğine de sahip bulunuyor. Hem kullanıcı hem de bağlantı yapılan tarafta SIP desteği veren Aastra MX-ONE, ağ ve sunucu yedekliliği avantajını da beraberinde getiriyor. Aastra MX-ONE aynı zamanda Microsoft LCS ile de entegrasyon imkanına sahip. 50.000 kullanıcıya kadar hizmet verebilen bir sistem olan Aastra MX-ONE, kurumların mevcut altyapılarıyla tam uyumlu olarak çalışabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun