Genel 19 TEMMUZ 2010 / 10:05

Yeni Samsung DVD sizi eve bağlayacak

Samsung’un yeni DVD oynatıcısı C550, ev sinema sisteminizi zenginleştirecek.

Samsung’un yeni DVD oynatıcısı C550, ev sinema sisteminizi zenginleştirecek.


Samsung’un Touch Control özelliği ile ön plana çıkan yeni DVD oynatıcısı C550, dokunuşa karşı duyarlılığıyla dikkat çekiyor. Samsung C550’in sahip olduğu BD Wise teknolojisi ile görüntü kalitesini ayarlamaya gerek kalmadan otomatik olarak tüm HDMI bağlantılı içerik ekrana yansıtılıyor. Bunların yanında oynatıcı, veriyi dağıtırken Full HD1080p Progressive Scan Out tarama tekniği kullanıyor.

Çizikler problem olmaktan çıkıyor

DVD veya CD’de bulunan, filmin yarıda kesilmesine neden olabilecek bir çizik veya parmak izinin cihazda sorun olmadığı iddia ediliyor. Samsung C550’nin Defect Disc Recovery Solution özelliği otomatik olarak düzenlemeleri gerçekleştiriyor ve bu tür izlerin filmi bölmesine müsaade etmiyor. Aynı zamanda cihazın toz geçirmeyen özelliği sayesinde CD yüzeyleriniz çalışırken temizleniyor ve Viterbi detektör ile hatalar en aza indirgeniyor.

CD ortamında bulunan müzik parçalarınızı sadece tek bir tuş ile anında MP3 formatına dönüştürebilen Samsung C550’nin DivX HD özelliği sayesinde de Divx formatında bulunan filmler de televizyonda seyredilebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun