Genel 13 AĞUSTOS 2010 / 09:01

Yeni Philips TV'ler internetle geliyor

Eylül’de piyasaya çıkacak olan Philips’in yeni model televizyonlarında internet erişimi olacak.

Eylül’de piyasaya çıkacak olan Philips’in yeni model televizyonlarında internet erişimi olacak.


Philips TV’de internet keyfini gerçeğe dönüştürüyor. Eylül ayında piyasaya çıkacak olan bazı Philips HDTV modellerinde kablosuz internet erişimi olacak. Ayrıca şu an zaten piyasada mevcut TV modelleri de Philips’in Kablosuz Medya Bağlantı teknolojisi ile internete kavuşacak.

Tüm bu teknolojiyi sağladıktan sonra şirket, internetli televizyonlarında Skype, e-posta gönderimi, anında mesajlaşma ve online video gibi hizmetler sunacağının sözünü de veriyor. Philips bu büyük sözünü yeni gelecek olan Eco TV serisinden 7700 ve 5700 modellerinde gerçekleştirecek. Bunun yanı sıra Philips'in BDP7520 Blu-ray çalarında mevcut internet erişimi, güncellenmiş bir yazılım sayesinde Kablosuz Medya Bağlantı özelliği ile uyumlu, şu an piyasada olan Philips HDTV modelleri 5705 ve 7705’de yer alacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun