Genel 23 AĞUSTOS 2013 / 16:49

Yeni nesil yazar kasa pos cihazı onay aldı

Türkiye’de Yeni Nesil Yazar Kasa Mevzuatı’na uygun olarak ilk üretilen Beko Yazarkasa Pos cihazı mali onay aldı.


Yeni nesil yazar kasa pos cihazı Tübitak testlerini geçti. Kullanımı kolay ve güvenilir olan yeni yazar pos cihazının Türkiye'de daha önce kullanılan pos cihazlarına  nazaran daha gelişmiş özellikleri var. Cihazın yazılımının geliştirilmesi süresince en yaygın 15 bankanın kredi kartları ve çeşitli kampanyalarıyla çalışılmış.  Yeni nesil yazar kasa pos cihazları pek çok bankayla uyumlu çalışabiliyor.

Arçelik A.Ş. ve Avea işbirliği ile, ayrıca sim kart alınmadan aylık iletişim bedeli içinde olarak entegre GSM kartına sahip. Ayrıca sim kart alınmadan, aylık iletişim bedeli içinde olan entegre GSM kartı ile birlikte tüketicilere sunuluyor. Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, Avea ile yaptıkları işbirliğinin, gelişmiş M2M altyapısı ve kapsama alanı sayesinde tüm Türkiye genelinde en iyi hizmeti vereceğini ifade etti.
YORUMLAR
muhammed 30 EYLÜL 2013 / 22:31 0 0
avea her yerde çekmiyor nasıl olacak
bu cihazı kullanacak olan kesim zaten seyyar satıvı vb. işletmeler taşrada nasıl kullanılacak
bence paraya kıyıp turkcell kullanılsaydı en azından mağduriyet yaşanmazdı
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun