Genel 30 NİSAN 2010 / 06:38

Yeni nesil iPhone yolda

Apple'ın 4G telefonu çok konuşuldu, çok tartışıldı ve sonunda resmi olarak tanıtılacak.

Apple'ın 4G telefonu çok konuşuldu, çok tartışıldı ve sonunda resmi olarak tanıtılacak.


Bugüne kadar Apple 4G akıllı telefonun yayınlanan resimleri, videoları ve tüm reklam görselleri aslında cihazın bir prototipiydi. Apple sonunda popüler akıllı telefonun son versiyonunu görebileceğimizi açıkladı.

Apple geçen sene iPhone 3G'yi Worldwide Developer Conference'da tanıtmıştı ve yine bu sene yeni nesil iPhone'u 7 Haziran'dan 11 Haziran'a dek sürecek konferansta resmi olarak tanıtacak.

Yeni nesil iPhone'un basına sızan görüntülerinden biliyoruz ki, yeni versiyon diğerine göre daha ince ve pili yüzünden biraz daha ağır. Yeni akıllı telefon, arka yüzünde LED bir flaşa sahip kamera ile geliyor. Ayrıca telefonun önyüzünde bir web kamerası yer alıyor. Kulağımıza gelen bir başka söylenti ise, iPhone'un iPad A4 işlemcinin bir türevini kullanacak olması ve 640x960 boyutlarında bir ekrana sahip olacağı. Aynı zamanda telefonun maksimum depolama kapasitesinin 64 GB'a kadar çıkarılabildiğini biliyoruz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun