Genel 04 OCAK 2011 / 13:41

Yeni iPad koruyucu kılıfları satılmaya başlandı

Cihazın kendisi ortalıkta yokken Alibaba.com'da yedi üretici kılıfları satmaya başladı.

Cihazın kendisi ortalıkta yokken Alibaba.com'da yedi üretici kılıfları satmaya başladı.Çinli e-ticaret sitesi Alibaba.com'da, Apple henüz cihazla ilgili herhangi bir açıklama yapmamasına rağmen iPad 2'nin koruyucu kılıfları satılmaya başlandı. Çıkan söylentilere göre hazırlanan kılıfların hepsinde cihazın kameraya sahip olacağı öngörüsü bulunuyor.

Alibaba'dan John Spelich, kılıf satışlarını siteden kaldırmayı düşündüklerini ancak önemli talep aldıkları için geçen haftadan satışa izin verdiklerini açıkladı.

Alibaba'da şu anda her biri en az 200 ile 500 parça sipariş alan yedi üretici tarafından kılfılar satılıyor. iPad 2'de kameranın yanında kılıf üreticileri, USB yuvası olacağını da tahmin ederek tasarımlarını gerçekleştiriyor.

Goldman Sachs'ın öngörülerine göre 2011 yılında 37 milyondan fazla iPad satışı gerçekleşecek. Bu rakam da şimdiden tüm aksesuar üreticilerin ağzını sulandırıyor. Bu satışa sunulan kılıflar eğer yeni çıkan Apple tabletine uymazsa ne olacağını kimse bilmiyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun