Genel 24 MAYIS 2010 / 11:58

Yeni Honda CR-V Türkiye'de

Honda'nın SUV segmentindeki modeli CR-V'nin yeni donanımlı versiyonu Elegance Lifestyle Türkiye'de satışa sunuldu.

Honda'nın SUV segmentindeki modeli CR-V'nin yeni donanımlı versiyonu Elegance Lifestyle Türkiye'de satışa sunuldu.


Mevcut CR-V modelleri ile aynı dış tasarıma sahip olan yeni CR-V Elegance Lifestyle, SUV kullanmaya alışmış olan müşterilere yeni bir seçenek olarak sunuluyor.

Yeni CR-V Elegance Lifestyle'da Alcantara döşemeler, 18 inç alüminyum alaşımlı jantlar, hız sabitleyici, yağmur sensörlü ayarlanabilir fasılalı silecekler, kararan iç dikiz aynası, ön ve arka park sensörleri gibi donanımları içermekle beraber, tüm CR-V modellerinde olduğu gibi geniş iç hacim, genişletilebilen bagaj kapasitesi, kullanım kolaylığı ve etkileyici dış tasarım gibi özellikleri de beraberinde taşıyor.

Honda tarafından geliştirilen sürücü ve yolcu güvenliğini maksimize eden araç denge kontrol sistemi (VSA), anti-patinaj, savrulmaları önleme ve anti-blokaj özelliklerini bir arada toplamakta ve tüm CR-V modellerinde olduğu gibi Elegance Lifestyle modelinde de standart donanıma dahil. Ayrıca sürücü, yolcu, ön ve yan hava yastıklarına ilave olarak takla sensörlü perde hava yastıkları ile Honda'nın sunduğu yüksek güvenlik standartları CR-V Elegance Lifestyle modeli ile de devam ediyor.

Honda'nın 1997 yılında ilk kez satışa sunduğu ve Türkiye'de en çok tercih edilen SUV modellerinden olan CR-V'nin yeni modeli Elegance Lifestyle, 76 bin TL'lik fiyatıyla Honda bayilerinde satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun