Genel 20 AĞUSTOS 2009 / 12:52

Yeni HDMI deneyimi: T1

Asus T1 Serisi, yüksek görüntü kalitesini eğlenceyi buluşturuyor.

Asus T1 Serisi, yüksek görüntü kalitesini eğlenceyi buluşturuyor.


Asus, HD TV ve tam HD Blue-ray teknolojileriyle donattığı masaüstü ekranı ile T1 serisi TV ekranını duyurdu. TV kanal tarayıcılı 22, 24 ve 27 inç ekranlar kullanıcılarına sayısal ve analog kanalları izleyebilme olanağı tanıyor. T1 Serisi, ASUS Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisi özelliğini sunuyor.

Bütün TV fonksyonlarını içeren T1 ekranlar kullanıcıya HDTV deneyimi sunuyor. T1 serisi, tam HD 1080p desteği ve HDMI girişleri ile tek bir kablo üzerinden yüksek kalitede çözünürlük sunan Blu-ray disk oynatıcısına sahip. Üzerinde HDMIx2, SCART x2, D-Sub, Composite, Component, S-Video, audio-in jack, S/PDIF çıkışı, ses çıkışı, kulaklık çıkışı ve CI girişi bulunan ekran, çok sayıda oynatıcının cihaza eşzamanlı bağlanmasını sağlıyor. T1 serisi ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) teknolojisine sahip ekranın kontrast oranı 20000:1.

T1 serisi iç kısma gizlenmiş çift 7 Wattlık stereo hoparlörler ile sinema tadında surround ses keyfini izleyiciye taşıyor. Kullanıcılar Vokal, Rock, Soft ve Boom olmak üzere dört farklı ses senaryosundan arzu ettiği modu seçebiliyor. HDMI giriş ve komponent bağlantı noktalarıyla çeşitli oyun konsolları için uygun bağlantıya sahip oluyor.

Yeni T1 serisi kullanıcılarına sunduğu 16:9 geniş ekran en boy oranıyla web tarayıcısına, e-mail akışına ve doküman ayarlamalarına mükemmel bir çözüm üretiyor. Splendid Standard Modu aynı zamanda grafik detaylarını website ve dökümanlar için yüksek görüntü kalitesi sunuyor.

www.asus.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun