Genel 02 TEMMUZ 2010 / 13:44

Yeni Casper Nirvana, stil sahiplerine hitap ediyor

Casper, 14 inçlik yeni Nirvana dizüstü bilgisayarı ile tasarımla stili buluşturuyor.

Casper, 14 inçlik yeni Nirvana dizüstü bilgisayarı ile tasarımla stili buluşturuyor.


Dizüstü bilgisayar yelpazesine bir yenisini daha ekleyen Casper, tasarımıyla dikkat çeken yeni ürünü 14 inçlik Casper Nirvana'yı piyasaya sundu. Yeni Nirvana, IMR teknolojisi kullanılarak tasarlanmış LCD arka kapağı, IMF teknolojisi ve desenli klavye paneli ile tamamıyla parlak bir görünümüyle dikkat çekiyor.

Bunun yanı sıra, Casper Nirvana'yı diğer bilgisayarlardan ayıran 14 inçlik ekran boyutu, mobil hayatı kullanışlı ve konforlu hale getiriyor.

Farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış alternatif olarak tümleşik ve harici ekran kartlı konfigürasyon seçenekleri bulunan ürünün dizüstü bilgisayar çantası ve fare hediyeli fiyatı KDV hariç 629 dolar ile 999 dolar aralığında değişiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun