Genel 20 OCAK 2010 / 12:03

Yeni BlackBerry geliyor

İlk defa Turkcell bayilerinde satışa sunulacak yeni BlackBerry'ye, özel kampanyayla sahip olunabiliyor.

İlk defa Turkcell bayilerinde satışa sunulacak yeni BlackBerry'ye, özel kampanyayla sahip olunabiliyor.


Turkcell ve Research In Motion (RIM) işbirliğiyle Turkcell İletişim Merkezleri'nde satışa sunulan BlackBerry Bold 9700, özel kampanyayla teknoloji meraklılarına sunuluyor. Turkcell, BlackBerryBold 9700 kampanyasına dahil olan bireysel ve kurumsal abonelerine hafta sonlarında iki gün Turkcell'lilerle ücretsiz konuşma ve ücretsiz SMS hediyesi veriyor.

BlackBerry Bold 9700 akıllı telefonu; dünyanın dört bir yanındaki 3G HSDPA şebekeleri için destek, gelecek nesil (624 MHz) işlemci, 256 MB Flash memory, tümleşik GPS ve Wi-Fi; 3,2 megapiksel kamera ve keskin görüntü sunan bir ekrana sahip.

Dokunmaya duyarlı menüler arasında ve içinde hızla dolaşmayı sağlayan yön tuşu (trackpad) ve yine dokunma hissini tatmin eden klavyesi, cihazı kullanışlı kılıyor. Cihazın koyu renkli kromaj çerçevesi ve suni deri kaplı sırtı zarafetini artırırken; dar profili, dengeli ağırlık dağılımı ve yumuşak kenarları tek elle başarılı bir tutuş rahatlığı sağlıyor.

Turkcell bireysel aboneleri yeni BlackBerry Bold 9700'e 4GB Mega Paket kampanyasıyla, tüm vergiler dahil, 83 TL x 24 ay ya da 99 TL x 18 ay kontratlı tekliflerle sahip olabilecek.

www.turkcell.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun