Genel 03 MAYIS 2010 / 13:46

Yeni bir akıl oyunu

Sırları çözmek konusunda meraklı olanlar için yeni bir çevrimiçi oyun geldi.

Sırları çözmek konusunda meraklı olanlar için yeni bir çevrimiçi oyun geldi.


İnternet üzerinden oynanabilen çevrimiçi oyunların tutkunları, bu oyunların başından neredeyse kalkmadan hayatlarını sürdürüyor. Markalar da internette kendi kitlelerini yaratmak için bu tarz oyunları kullanabiliyor. Bağımlılık yaratan sürükleyici oyunlara bir yenisi daha ekleniyor gibi gözüküyor.

Oyunevi ve D4D işbirliği ile Becks için geliştirilen oyun, güçlü senaryosu ile dikkat çekiyor. KYPSMBL isimli oyun, içerdiği akıl oyunlarıyla sürükleyiciliğini artırmayı planlıyor.

www.beckstreetgame.com adresinden ulaşılabilen oyun 9 aşamadan oluşuyor. Oyunun 10. ve son aşaması 15 Mayıs'ta İstanbul Galata'da gerçekleşecek canlı organizasyon ile son bulacak. Birinci gelen ekibe Avrupa'yı Interrail ile gezme imkanı, ikinci ekibe Playstation, üçüncü ekibe ise taşınabilir Playstation hediye edilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun