Genel 27 TEMMUZ 2010 / 10:47

Yemeyenin malını yerler!

Samsung, iPhone 4'te sorun yaşayanlara bedava Galaxy S veriyor.

Samsung, iPhone 4'te sorun yaşayanlara bedava Galaxy S veriyor.


Görünen o ki dünyada en çok satılan akıllı telefonların başında gelen iPhone'un yeni modelinde yaşanan sorunlar, diğer üreticiler için bir fırsata dönüşüyor.

Teknoloji devlerinden Samsung, Twitter hesabında iPhone 4 ile ilgili sorunlar yaşadığını bildiren bir mesaj yayınlayan Tiffany Nieuwland isimli kişiye cevap yazdı. @samsungukmobile hesabından gelen mesaj önce Nieuwland'ı şüphelendirdi ancak iPhone 4 mağduru kadın, Samsung'ta çalışan arkadaşını aradı ve gelen mesajın gerçek olduğunu öğrendi.

Gerçekten de Samsung, Android 2.1 işletim sistemli, Amoled ekranlı Galaxy S telefonu Tiffany Nieuwland'a gönderdiğini duyurdu. Ayrıca Samsung'tan gelen açıklamaya göre "Müşteri memnuniyeti için sosyal ağlarda takibimizi artırdık ve sonucunda bireysel iletişim kurmak istiyoruz. Hanımefendinin yazdıklarını görünce kendisine bir Galaxy S yollamak istedik. Çünkü bizim telefonumuzu eline alan birinin ondan vazgeçmesi pek kolay olmayacağına inanıyoruz" denildi.

Ancak şimdiden uyaralım, Samsung'un hesabındaki son iletilerinden birinde "Üzgünüz, elimizde gönderebileceğimiz Galaxy S kalmadı" yazıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun