Genel 27 TEMMUZ 2010 / 10:47

Yemeyenin malını yerler!

Samsung, iPhone 4'te sorun yaşayanlara bedava Galaxy S veriyor.

Samsung, iPhone 4'te sorun yaşayanlara bedava Galaxy S veriyor.


Görünen o ki dünyada en çok satılan akıllı telefonların başında gelen iPhone'un yeni modelinde yaşanan sorunlar, diğer üreticiler için bir fırsata dönüşüyor.

Teknoloji devlerinden Samsung, Twitter hesabında iPhone 4 ile ilgili sorunlar yaşadığını bildiren bir mesaj yayınlayan Tiffany Nieuwland isimli kişiye cevap yazdı. @samsungukmobile hesabından gelen mesaj önce Nieuwland'ı şüphelendirdi ancak iPhone 4 mağduru kadın, Samsung'ta çalışan arkadaşını aradı ve gelen mesajın gerçek olduğunu öğrendi.

Gerçekten de Samsung, Android 2.1 işletim sistemli, Amoled ekranlı Galaxy S telefonu Tiffany Nieuwland'a gönderdiğini duyurdu. Ayrıca Samsung'tan gelen açıklamaya göre "Müşteri memnuniyeti için sosyal ağlarda takibimizi artırdık ve sonucunda bireysel iletişim kurmak istiyoruz. Hanımefendinin yazdıklarını görünce kendisine bir Galaxy S yollamak istedik. Çünkü bizim telefonumuzu eline alan birinin ondan vazgeçmesi pek kolay olmayacağına inanıyoruz" denildi.

Ancak şimdiden uyaralım, Samsung'un hesabındaki son iletilerinden birinde "Üzgünüz, elimizde gönderebileceğimiz Galaxy S kalmadı" yazıyor.