Genel 24 ŞUBAT 2010 / 07:45

Yemek için ağzını açanlar bütün gün kapatamayacak

Vodafone ve Burger King numarasını taşıyanlar için yeni bir kampanya daha başlattı.

Vodafone ve Burger King numarasını taşıyanlar için yeni bir kampanya daha başlattı.


Vodafone, Burger King ile yaptığı işbirliği ile abonelerinin hizmetine sunduğu kampanyanın sınırlarını genişletiyor. Numara Taşıma ile Cep Özgür'ü seçen aboneler, kampanya kapsamında Burger King restoranlarında kampanyalı menülerinden herhangi birini aldığında, hiçbir ekstra ücret ödemeden gün boyunca tüm Vodafone aboneleriyle limitsiz konuşabilecekler.

Burger King restoranlarında satışa sunulan "Bütün Dünya Anladı" menülerinde geçerli olacak kampanyaya katılarak tüm gün limitsiz konuşmak için yapılması gereken, katılımcı kartındaki şifreyi 5464'e göndermek. Vodafone tarafından gönderilen aktivasyon mesajı alındığı andan itibaren tüm Vodafone aboneleri ile limitsiz konuşma fırsatı başlamış olacak.

Daha önce hâlihazırda Vodafone abonesi olanlar için 1 TL farkla tüm gün konuşturan kampanya, "Numara Taşıma"dan yararlananlar için geliştirilerek ücretsiz hale getirildi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun