Genel 03 MART 2010 / 12:09

Yellow Pages'tan turizme destek geldi

Yellow Pages'ta artık tüm tarihi yer ve müzelerle ilgili en güncel bilgiler bulunabiliyor.

Yellow Pages'ta artık tüm tarihi yer ve müzelerle ilgili en güncel bilgiler bulunabiliyor.


Yellow Pages şimdi de tüm Türkiye'de gezilecek görülecek bütün tarihi yerlere ve müzelere adres, telefon bilgileriyle ve hatta harita üzerinden ulaşma imkânı sunuyor. Bu kapsamda "Tarihi yerler" ve "Müzeler" olmak üzere iki farklı kategoride 700'den fazla güncel yer bilgisini yellow.com.tr sitesinden sonra, Navteq platformuna ve Nokia Ovi Haritalar'a da ekliyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmayla, gezilip görülecek yerler Nisan 2010'da Navteq platformunda, Mayıs 2010'da ise Nokia Ovi Haritalar üzerinde görüntünecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile bu konudaki güncel bilgilerin temini kapsamında yapılan işbirliği sonucunda yalnızca İstanbul'da değil, tüm Türkiye'deki telefon numarası bile olmayan tarihi yerler, ören yerleri ve müzelere şu anda yellow.com.tr adresinden ulaşmak mümkün oluyor. Tüm bu bilgiler, sistemde Türkçe ve İngilizce olarak yer alacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun