Genel 08 EYLÜL 2009 / 11:29

Yaşamı kaliteli sürdürmek

Philips, 3-9 Eylül tarihlerinde Berlin'de düzenlenen IFA Fuarı'nda Sağlık ve İyi Yaşam alanında yeni ürünlerini sundu.

Philips, 3-9 Eylül tarihlerinde Berlin'de düzenlenen IFA Fuarı'nda Sağlık ve İyi Yaşam alanında yeni ürünlerini sundu.


Philips Tüketici Ürünleri büyüme alanında, Evde Yaşam, İnteraktif Yaşam, Sağlıklı Yaşam ve Kişisel Bakım'dan oluşan dört stratejik platform belirledi. Berlin'de düzenlenen IFA Fuarı'nda hedeflenen büyüme alanlarını Philips Tüketici Ürünleri CEO'su Andrea Ragnetti bir basın toplantısıyla açıkladı.

Basın toplantısında mevcut ekonomik krizin tüketici davranışlarını nasıl değiştirdiğine değinen Ragnetti, Philips'in tüketicilere sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam tarzına yönelik çözümler sunmak üzerine çalıştığını da sözlerine ekledi.

Philips "Evde Yaşam" alanında temel amatör aşçılardan esinlenen mutfak aletleri grubu olan Robust Collection'ı da tanıttı.

Philips'in televizyondaki yenilikçi misyonunu ve görüntü kalitesindeki iddiasını destekleyen, arkadan LED ışıklandırma teknoloji ile yılın LCD televizyonu olmaya aday Philips 9704'ü de IFA'da tüketicilerin beğenisine sundu.

Ayrıca Philips 3 Boyutlu Cinema 21:9 televizyonu ve Blu-ray oynatıcının prototipini de fuarda görücüye çıkardı. Philips, özellikle çiftler için tasarlanmış olan Sensual Massager ve uyku yönetimi kategorisinde ruh halini ve enerji düzeyini artırmaya yardımcı, bir ışık terapi cihazı olan Philips goLITE BLU ürünlerini de tanıttı.