Genel 19 KASIM 2009 / 15:13

Yaşam Boyu Hizmet Ödülü Eczacıbaşı’nın

Faruk Eczacıbaşı ödülünü Bilişim Kurultayı'nın açılışında aldı.

Faruk Eczacıbaşı ödülünü Bilişim Kurultayı'nın açılışında aldı.


TBD ve TÜBİSAD tarafından her yıl verilen Yaşam Boyu Hizmet Ödülü, bilişim sektörüne bugüne kadar yapmış olduğu katkılardan dolayı Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı’na verildi. Türkiye Bilişim Derneği tarafından bu yıl 26. kez gerçekleştirilen kurultayın açılış töreni sırasında verilen ödülü Faruk Eczacıbaşı, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’dan aldı.

Ankara Rixos Otel’de gerçekleşen ve bu yıl, paralel oturumlarda farklı birçok konunun ele alındığı Bilişim Kurultayı 09 ile birlikte BTIE 2009 ve 9. SACIS EXPO Bilişim Güvenlik ve Denetim Konferansı etkinlikleri de düzenleniyor. Kurultay 20 Kasım günü sona erecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun