Genel 05 TEMMUZ 2010 / 13:04

Yaratıcı gençler bankacılık için yarıştı

Bankacılık fikirlerinin ödüllendirildiği ING Practica birincisi Yıldız Teknik Üniversitesi ekibi oldu.

Bankacılık fikirlerinin ödüllendirildiği ING Practica birincisi Yıldız Teknik Üniversitesi ekibi oldu.


Üniversitedeki gençlerin kendilerini ifade edebildikleri, yaratıcılıklarını ortaya koyup kendilerini bankacılık alanında geliştirdikleri "ING Practica" son buldu. Yaratıcı bankacılık fikirlerinin ödüllendirildiği aktivitenin sonunda Yıldız Teknik Üniversitesi ekibi birinciliğe layık görüldü.

ING Bank'ın ilk olarak geçtiğimiz sene gerçekleştirdiği ING Practica'nın sonunda birinci olan ekipteki öğrencilere ING Bank'ta 2 aylık özel staj programı ve 3 günlük Amsterdam gezisi sunulacak.

ING Bank Kurumsal Gelişim Direktörü Yaprak Eldem yarışma sonrası memnuniyetini dile getirirken, "Genç yeteneklerin markalaşma çerçevesinde düşünmesini sağlamak için böyle bir yarışma tasarladık. Yarışmanın süreçlerini, ING Bank'ın küresel vizyonu doğrultusunda, müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan bir anlayışla, kullanımı kolay, dinamik ve müşteri odaklı ürünler sunma vizyonumuza uygun olarak tasarladık. Bir yandan genç ve başarılı yetenekleri ING Bank genç yetenekler havuzuna dahil ederken, bir yandan da onlara kariyer planlarını yaparken daha vizyoner olabilmeleri için ufuklar açıyoruz" dedi.