Genel 09 AĞUSTOS 2010 / 08:37

Yapı Kredi’den Avea’lılara kredide torpil var

Yapı Kredi, Avea faturalı bireysel hat sahiplerine özel yüzde 1 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.

Yapı Kredi, Avea faturalı bireysel hat sahiplerine özel yüzde 1 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.


Avea ve Yapı Kredi işbirliği ile başlatılan ve 30 Eylül 2010 tarihine kadar geçerli olacak Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında, faturalı hat sahibi Avea’lılar yüzde 1 faiz oranı ve maksimum 36 ay vade ile ihtiyaç kredisine sahip olacak. Kampanya kapsamında ayrıca ihtiyaç kredisini kullanan faturalı bireysel hat sahibi Avea’lıların faturalarında tek seferlik 50 TL’lik indirim de Avea tarafından sunulacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Avea müşterileri, “Avea (boşluk) TC Kimlik Numarası” yazarak, 4454’e SMS göndererek kayıt olabiliyor. Kredi başvurusu için YapıKredi şubelerine, YapıKredi’nin kredi başvurusu için talep ettiği evraklar ile son 2 aya ait Avea hattı faturalarından birini, kamu çalışanıysa kamu kimliğini ibraz etmeleri yeterli.

Kampanya dahilinde kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ise 20 bin TL olarak belirlendi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun