Genel 26 HAZİRAN 2014 / 12:23

Yandex.Disk sostal medyayla bütünleşti

Yandex, bulut depolama hizmeti Yandex.Disk’i sosyal medya ile entegre hale getirdi. Kullanıcılar Facebook hesaplarında paylaştıkları tüm fotoğrafları sadece birkaç tıklama ile Yandex.Disk’te yedekleyebilecek. Bunun yanı sıra Yandex.Disk’te bulunan fotoğraflar da sosyal medya hesaplarında kolaylıkla paylaşılabilecek. Kullanıcılar Facebook’ta paylaştıkları fotoğrafları, albümleri ve hatta kendisinin etiketlenmiş olduğu tüm fotoğrafları Yandex.Disk hesabına aktarıp, saklayabilecek. Kullanıcının etiketlendiği fotoğraflar daha sonra Facebook’tan kaldırılsa bile Yandex.Disk’te yedeklendiği için istendiği zaman görülebilecek. Ayrıca özel görsel editörü aracılığıyla fotoğrafları düzenlemeye, istenilen filtreleri uygulamaya, bunlara yeni ögeler eklemeye ve üzerine notlar düşürmeye olanak sağlayan Yandex.Disk, Facebook ve Twitter başta olmak üzere önde gelen tüm sosyal ağlarda paylaşım imkanı sunuyor.
Facebook’taki fotoğrafları Yandex.Disk üzerinde yedekleme özelliği ilk etapta sadece disk.yandex.com.tr adresinden erişilebilen web sürümünden kullanılabilecek. Bu özellik Facebook’un yanı sıra özellikle Rusya’da çok sayıda kullanıcısı olan VK adlı sosyal ağ için de geçerli olacak.
ETİKETLER : VK yandex.disk
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun