Genel 29 OCAK 2013 / 11:00

Yandex.Browser'a yeni sürüm geldi

Yandex.Browser'a yeni sürüm geldi

Yandex, yeni internet tarayıcısı Yandex.Browser’in yeni sürümünü kullanıcıların hizmetine sundu. Bir takım güncelleme ve geliştirmelerin yanı sıra, Yandex.Browser 1.5 sürümünün, üç adet yeni özellik barındırdığı belirtildi. Yeni sürümün en dikkat çekici özellikleri arasında, adres çubuğuna tıklandığında açılan ve tablo adı verilen bağlantılar çubuğuna bundan böyle istenilen sayıda bağlantı eklenebilmesi yer alıyor.

Ayrıca tarayıcının yeni sürümünde, adresi tam olarak hatırlanamayan web sitelerinin adını adres satırına yazmaya başlayınca ipuçları gösterecek ve Yandex’in listesi günden güne uzayan popüler alışveriş siteleri, havayolu şirketleri, bankalar, mobil operatörler ve diğer şirketlerin web sitelerinde gezinmeyi kolaylaştıracak olan “Çabuk Linkler” fonksiyonu bulunacak. Çabuk Linkler, geçiş yapılan sitenin en popüler sayfalarına yönlendiren kısa yol bağlantıları şeklinde, adres satırının sağ tarafında görünerek, kullanıcılara kolaylık ve hız sağlayacak.Yandex.Browser, 1.5 sürümüyle yeni bir yazılım motoru ve Chromium’un 22. Sürümünü kullanacak. Tarayıcının Windows ve Mac OS sürümleri browser.yandex.com.tr adresinden indirilebilir.
ETİKETLER : yandex yandex.browser
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun