Genel 07 EYLÜL 2009 / 09:40

Xperia X2 ile sınırlar ortadan kalkıyor

Sony Ericsson Xperia X2, her zaman sosyal olmak isteyen ve iş hayatıyla sürekli bağlantıda kalmayı sevenler için tasarlandı.

Sony Ericsson Xperia X2, her zaman sosyal olmak isteyen ve iş hayatıyla sürekli bağlantıda kalmayı sevenler için tasarlandı.


Sony Ericsson, yeni Windows Mobile işletim sistemli Sony Ericsson Xperia X2’yi duyurdu. Kullanıcıların e-postalarını ve takvimlerini anında senkronize edebildiği Xperia X2, Microsoft Office Mobil dokümanlarını da açarak düzenleme olanağı sunuyor.

Xperia X2’deki diğer fonksiyon, sık kullanılan telefon özelliklerine hızlı giriş sağlayan SlideView özelliği. Kontaktlar, mesajlar, medya ve daha fazlasıyla kısa sürede bağlantı kuran SlideView, cevapsız arama, e- posta ve SMS gibi kaçırdığınız bildirimlerle ilgili kısa bir özet de sunuyor.

Telefon, 14 özel tasarım panele sahip. Ayrıca istendiği takdirde, cihaza 16 adet ek panel de yüklenebiliyor. Kullanıcılar Skype, Mytopia, Google, CNN ve Windows Live’a kadar birçok panel sayesinde ilgilendikleri konular hakkında güncel bilgi edinebiliyor. Geliştirilmiş arayüz ve esnek masaüstü panellerini iş, eğlence ve iletişim özellikleriyle ayrıştırılmış olarak kullanabilmeyi mümkün kılıyor.

Windows Mobile kullanıcıları, Sony Ericsson Xperia X2’in TV çıkış kablosu sayesinde büyük ekranda sunum yapabiliyor. Model ayrıca, Q klavyeli mesajlaşma ile güçlendirilmiş durumda. Xperia X2 eğlence fonksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. 3.2inç çözünürlüklü dokunmatik ekranı, DVD kalitesi ve 8.1 megapiksel kamerasıyla çokluortam deneyimi sunuyor. Model, kişiselleştirilebilen panelleri ve Facebook girişiyle fotoğraf paylaşımı gibi sosyal aktiviteleri de pratik hale getiriyor. Telefon müzik, fotoğraf, e-posta, video ve oyun oynama deneyimlerini bir arada sunuyor. Ürünün satış tarihiyle ilgili ayrıca açıklama yapılacak.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun