Genel 15 TEMMUZ 2016 / 11:04

Xone DB4 DJ'lere dijital ve analog teknolojiyi bir arada sunuyor

Allen & Heath, dijital ve analog ses teknolojisini bir arada sunan melez DJ mikseri Xone DB4 modelini duyurdu.

İngiltere merkezli müzik ekipmanları üreticisi Allen & Heath, anaog ve dijital teknolojileri bir arada sunan mikseri Xone DB4’ü duyurdu. Birçok efekt ve ön tanımlı efekt ayarlarına sahip Xone DB4’te tempoya otomatik olarak senkronize olabilen loop ve efektler herhangi bir gecikme olmadan eşzamanlı olarak kullanılabiliyor. Her Kanal üzerinde bulunan giriş matrixi sayesinde, giriş yapılan ses kaynağını istenilen kanala hızlı ve kolayca yönlendirmek de mümkün. Bu sayede aynı parça üzerinde farklı çeşitlemeler yapmak da kolaylaşıyor.

Aynı zamanda 4+1 ses çıkışına sahip dahili ses kartı modülü sayesinde gerek stüdyoda gerekse sahnede ses kartı olarak da kullanılabiliyor. Midi Shift özelliğiyle müzik yazılımlarını da kontrol edebilen Xone DB4, Ableton Live ve Traktor Pro ile sorunsuz çalışabiliyor. Sahip olduğu özel taşıma çantası turlarda rahatça taşınabilmesini ve kullanılabilmesini mümkün kılıyor.

Dijital - Analog Live, Kayıt, Broadcast, Stüdyo Mixerleri ve DJ ekipmanları üreticisi İngiliz markası Allen & Heath, Türkiye’de Info Music distribütörlüğünde yer alıyor. 
ETİKETLER : Allen & Heath Xone DB4