Genel 22 TEMMUZ 2009 / 17:09

XING, yeni uygulamalarını Hamburg'da tanıttı

XING, XING "OPENSOCIAL İşortakları Ekosistemi" tanıtımını bugün Hamburg'da gerçekleştirdi.

XING, XING "OPENSOCIAL İşortakları Ekosistemi" tanıtımını bugün Hamburg'da gerçekleştirdi.


XING AG CEO'su Stefan Gross-Selbeck, ve geçtiğimiz günlerde Opensocial'ın Türkiye lansmanı için ülkemizde bulunan XING AG Ürünlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Jason Goldberg bugün Hamburg'da XING'in yeni uygulamalarını tanıttı. Blogger ve basın mensuplarına telefon ve internetten canlı yayınla takip edebilme imkanı sunulan toplantıda XING, 13 işortağı ile birlikte geliştirdiği 16 yeni uygulamasını sundu.


7.5 milyon üyesi olan sosyal iş ağı, Huddle.net, Doodle, Dopplr, Deutsche Welle, MindMeister, SlideShare, spreed, travelload, Tungle, sueddeutsche.de, Wallstreet:Online, WELT ONLINE ve ZCOPE uygulamalarını; yeni OpenSocial arabirimi aracılığıyla sosyal ağ platformuna aktardı.Bu yeni uygulamalar, hiçbir ücret ödemeksizin, https://www.xing.com/opensocial adresinden indirilebilecek ve tüm XING üyeleri tarafından kullanıma açık olacak. Türkçe, Çince, İspanyolca ve diğer birçok farklı dilde sunulan uygulamalar arasında travelload, üyelerin seyahat planlarını diğer üyelerle paylaşmasını sağlayan eğlenceli bir uygulama. Proje yönetim yazılımı olan Zcope, farklı lokasyonlarda çalışan, birbirine bağlı ağların kolayca birleşmesini sağlıyor. Spreed uygulaması sayesinde üyeler, Avrupa içinde ve diğer ülkelerde ücretsiz web toplantıları düzenleyebiliyor.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun