Genel 11 KASIM 2009 / 07:50

XING üyelerini uçuruyor

XING, Sun Express işbirliği ile Türk kullanıcılarına özel bir kampanya kapsamında uçak bileti kazandırıyor.

XING, Sun Express işbirliği ile Türk kullanıcılarına özel bir kampanya kapsamında uçak bileti kazandırıyor.


XING ve Sun Express işbirliği ile XING Türkiye üyeleri uçak bileti kazanma şansını yakalıyor. 05 Kasım - 18 Aralık 2009 tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında 15 XING üyesi, iki kişilik Sun Express biletleri ile ister yurtiçi, ister yurtdışı uçuyor. Kampanya uyarınca, XING'in mevcut üyelerinin yapması gereken tek şey, XING'e arkadaşlarını davet etmek. XING'in Türkiye'deki üyelerine sunduğu bu özel kampanya kapsamında, bu tarihler arasında XING'e Türkiye'den yeni üye olan üyeler de mevcut üyeler gibi uçak bileti kazanma şansına sahip olacak.

En çok başarılı davet yapan ilk 15 XING üyesinin ayağını yerden kesecek olan bu kampanyanın ardından, XING'in gerçekleştirdiği işbirliği çalışmaları ile sunduğu fırsatlar devam edecek. Kampanyaya katılmak için https://www.xing.com/app/invite adresinden arkadaşları davet etmek yeterli.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun