Genel 26 OCAK 2010 / 14:29

Xing'te başarı hikayeleri yarışıyor

Xing Türkiye, 2009'da yakalanan başarı hikayelerini ödüllendirecek yeni bir yarışmayı duyurdu.

Xing Türkiye, 2009'da yakalanan başarı hikayelerini ödüllendirecek yeni bir yarışmayı duyurdu.


Üyelerinin iş ağını genişletip aktifleştirerek pek çok ayrıcalığa sahip olmasını sağlayan XING, düzenlediği bir yarışmayla başarılı girişimci üyelerinin faaliyetlerini ödüllendiriyor.

XING Türkiye ekibi, XING üzerinden iş yaparak, proje üreterek Türkiye ve dünya ekonomisine doğrudan fayda sağlayan başarılı üyelerini, 2009 yılı içerisinde XING üzerinden kurduğu bağlantılar, geliştirdiği projelerle yakaladığı başarı hikayelerini, 8 Şubat 2010 tarihine kadar http://corporate.xing.com/no_cache/turkce/350irket/ba-351ar-305-oeykueleri/ adresine göndermeye çağırıyor. Yarışma koşulları uyarınca, projenin 2009 yılı içerisinde gerçekleştirilmiş olması, başarı hikayesinde yer alan ortaklardan en az birinin XING üyesi olması gerekiyor ve 1 XING üyesi en fazla 3 başarı hikayesiyle projeye katılabiliyor.

XING Türkiye ekibinden oluşacak 3 kişilik jüri, başarı hikayelerinin üyenin kişisel kariyerine, şirketine yarattığı faydaya ve Türkiye ekonomisine sağladığı katkıya göre değerlendirecek. Değerlendirme sonuçları 15 Şubat'tan sonra duyurulacak.

Proje kapsamında, değerlendirmeye alınan tüm hikayelerin sahibi 3 aylık XING Premium üyelikle ödüllendirilecek. Yarışmada, 2009'un en başarılı ilk üç projesine üyelerin iş yaşamlarını kolaylaştıracak en popüler iş telefonlarından Nokia E72 akıllı telefonları hediye edilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun