Genel 02 HAZİRAN 2009 / 12:26

XING'den büyük bir adım

Socialmedian satın alınma süreciyle birlikte XING AG'ye katılan XING Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Jason Goldberg Türk internet ve iş dünyası ile buluştu.

Socialmedian satın alınma süreciyle birlikte XING AG'ye katılan XING Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Jason Goldberg Türk internet ve iş dünyası ile buluştu.


İnternet girişimlerine ve geleceğine dair bilgiler veren Goldberg, XING Open Social platformunu da duyurdu. XING'in Türkiye'de Open Social platformunu başlattığını açıklayan Golberg, dileyen tüm uygulama geliştiricilerin kendi uygulamalarını geliştirip XING üzerinde duyurabileceğini ve artık yeni yazılımları kullanıcı isteklerinin belirlediğini vurguladı. Sosyal medyayı da içine alan XING'in geliştirdiği iki uygulamayı tanıtan Goldberg, birkaç hafta içinde 30 yeni uygulamayı daha hayata geçireceklerini söyledi. Goldberg bu doğrultuda, yeni iş ve kariyer fırsatları yaratırken XING platformunun Open Social uygulamalarını nasıl kullandığına ve bunun Türkiye için taşıdığı öneme dair açıklamalarda bulundu.


"Ship it" sloganıyla yol çıkan ve ‘kullanıcılar en iyisinin bilir' ilkesiyle hareket eden XING, Türk şirketlerinin milyonlarca profesyonele ulaşması için fırsatlar sunmayı hedefliyor.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun