Genel 25 AĞUSTOS 2010 / 12:52

Xerox WorkCentre 3550, iş yükünü hafifletmeye geliyor

Xerox, lazer tabanlı çok fonksiyonlu ofis ürünü WorkCentre 3550’yi duyurdu.

Xerox, lazer tabanlı çok fonksiyonlu ofis ürünü WorkCentre 3550’yi duyurdu.


Xerox’un KOBİ’lere yönelik satışa sunduğu yeni ürünü WorkCentre 3550, tek bir makineden çok farklı çözümler bekleyen şirketler için tasarlandı.

Xerox WorkCentre 3550, otomatik çift taraflı baskı yapabiliyor ve dakikada 33 A4 sayfa siyah beyaz kopyalama, yazdırma, faks ve renkli tarama işlemi yapabiliyor. Xerox WorkCentre 3550, bin elli sayfaya kadar çıkartılabilen 550 sayfalık standart kağıt kapasitesi ile yoğun ofislerin iş akışı için uygun görünüyor.

Xerox WorkCentre 3550’de bulunan güvenli baskı özelliği, kullanıcıların daha önceden belirledikleri güvenlik şifresini girmeden belgeyi basmıyor, hafızasında saklı tutuyor. Üzerinde bulunan Optik karakter tanıma yazılımı (OCR), kullanıcıların taradıkları kağıt belgeleri düzenlenebilir, yönetilebilir elektronik dokümanlara çeviriyor. Cihazın üzerinde yer alan USB girişinden, harici USB belleklerle baskı alınabiliyor ya da tarama işlemi yapılabiliyor.

Bunların yanı sıra cihaz, bilgisayardan tarama, e-postadan tarama, faks yönlendirme, fakstan e-postaya tarama gibi yöntemlerle, kullanıcılara dokümanları farklı yollarla gönderme seçeneği sunuyor. Xerox WorkCentre 3550, yüksek hızlı USB 2.0 bağlantısını destekliyor.

Xerox distribütörleri aracılığı ile 2 yıl Xerox garantisi ile sunulan Xerox WorkCentre 3550, KDV hariç 880 dolara satılıyor.