Genel 06 EKİM 2009 / 09:00

Xerox teknoloji turunda

Xerox, yeni ürün ve çözümlerini tanıtırken yeni yaklaşımlarını paylaşmak üzere bugün Anadolu Turu'na başlıyor.

Xerox, yeni ürün ve çözümlerini tanıtırken yeni yaklaşımlarını paylaşmak üzere bugün Anadolu Turu'na başlıyor.


Xerox, Türkiye'nin dört bir tarafında ürün ve çözümlerini tanıtacağı teknoloji turuna Kocaeli'den başlıyor. Bugün Pasha Palas Otel'de gerçekleştireceği etkinlikte, Kocaeli ve çevre illerden gelen kişi ve kuruluşlara verimliliği artıracak ve yeni iş fırsatları yaratacak en son teknoloji çözümlerini sergileyecek.

Etkinliklerin ikincisi, 8 Ekim'de Samsun'da, Atakum Belediyesi Eğitim ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Xerox Anadolu turuna 12 Ekim 2009 tarihinde Trabzon Zorlu Grand Hotel, 14-15 Ekim 2009 tarihinde Ankara Swissotel ve 17 Ekim 2009 tarihinde Kayseri Hilton Otel'de devam edecek.

Anadolu'nun çeşitli illerinde düzenlenecek etkinlikler kapsamında, çeşitli konularda sunumlar ve ürün tanıtımları yapılacak. Geleneksel teknolojilerle, dijital baskı sistemlerinin bir arada nasıl verimli kullanılacağı uygulamalı örneklerle Anadolu'daki kişi ve kuruluşlara tanıtılacak.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun