Genel 23 MART 2010 / 09:34

Xerox'tan "hassas" yazıcı

Xerox, geniş format yazıcı ürün grubunu piyasaya sunduğu Xerox 6279 ile genişletiyor.

Xerox, geniş format yazıcı ürün grubunu piyasaya sunduğu Xerox 6279 ile genişletiyor.


Xerox, geniş format yazıcılarda ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Xerox, karmaşık ve hassas detaylar içeren dokümanları yüksek verimlilikte ve düşük maliyetle basmak ve taramak isteyenler için Xerox 6279 geniş format yazıcıyı öneriyor. Xerox 6279 ticari baskı merkezleri, mimarlık, mühendislik ve çizim firmaları için uygun bir makine olarak gösteriliyor.

Detaylı teknik çizim yazdırma özelliklerine sahip Xerox 6279, dakikada 7 veya 9 A1 baskı yapabilme hızı ile dikkat çekiyor. Xerox 6279, 600x600 dpi baskı ve tarama kapasitesiyle karışık planlar ve şemalarda bile detayların basılmasını ve taranmasını sağlıyor. İsteğe bağlı entegre tarayıcı tarama özelliğiyle saniyede 6 sayfa hızına kadar tarama yapabilen Xerox 6279 buruşmuş ve ıslanmış belgelerin arka planını saklayarak orjinaline uygun şekilde düzeltilmiş olarak basabiliyor ve belgelerdeki önemli detayları koruyor.

Kullanıcılar, Xerox 6279'un fotokopi/yazıcı ya da sadece yazıcı modeli özelliklerini kapsayan seçeneklerden birini seçebiliyorlar. Fotokopi/yazıcı modeli siyah-beyaz tarama özelliğinin yanında renkli tarama seçeneğine de sahip. Tarayıcı, yaygın kullanılan birçok dosya formatını destekliyor ve e-posta kutusuna, FTP sunucusuna ya da uzaktaki bir yazıcıya tarama imkanı sunuyor. Türkçe kullanım paneline sahip Xerox 6279 model geniş format yazıcının en önemli özelliklerinden biri ise, kullanıcının ihtiyacına göre sistemin geliştirilebilmesi olarak tanımlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun