Genel 18 MART 2010 / 12:11

Xerox'ta üst düzey yeni atama

Gülcan Demirkol Xerox Türkiye'de Genel Müdür Yardımcısı olarak distribütör ve iş ortakları organizasyonundan sorumlu olacak.

Gülcan Demirkol Xerox Türkiye'de Genel Müdür Yardımcısı olarak distribütör ve iş ortakları organizasyonundan sorumlu olacak.


Xerox'ta 15 yıldır çeşitli yönetim görevlerinde bulunan ve 2005 yılından bugüne yurtdışı organizasyonunda görev yapan Gülcan Demirkol, Xerox Türkiye Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi. 1 Nisan 2010 itibarı ile yeni görevine başlayacak olan Gülcan Demirkol, distribütör ve iş ortakları organizasyonundan sorumlu olacak.

Xerox Türkiye'nin ilk sertifikalı kara kuşak LSS (Lean Six Sigma) Uygulama ve Geliştirme Direktörü ünvanına sahip olan Gülcan Demirkol'un Hacettepe Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduğunu belirtmekte fayda var.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun