Genel 15 ARALIK 2009 / 09:43

Xerox Phaser 6140 çevreci ve ekonomik

Xerox Phaser 6140; pantone onaylı renk sistemi, dakikada 18 sayfa renkli baskı hızı, sayfa başı düşük baskı maliyeti ile kaliteli ve ekonomik bir seçenek sunuyor.

Xerox Phaser 6140; pantone onaylı renk sistemi, dakikada 18 sayfa renkli baskı hızı, sayfa başı düşük baskı maliyeti ile kaliteli ve ekonomik bir seçenek sunuyor.


Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, masaüstü renkli lazer yazıcı ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Xerox Phaser 6140, Energy Star sertifikasına sahip ve Green World Alliance'ın koyduğu standartlara göre üretilmiş bir renkli yazıcı. Xerox Phaser 6140, atık oluşumunu yüzde 80'e kadar azaltan sabit toner sistemine de sahip.

Xerox Phaser 6140 kullandığı patentli kimyasal toneri ve 600x600x4 dpi görüntü çözünürlüğüyle dokümanların canlı renklerde basılmasını sağlıyor. Adobe, PostScript 3 özellikleri, pantone onaylı renk sistemi ve renk düzeltme teknolojisi istenilen renk tonlarında ve profesyonel görüntüde renkli baskı alınmasını sağlıyor.

250 sayfalık kağıt tepsisi ve dakikada 18 sayfa renkli baskı, 20 sayfa siyah-beyaz baskı alma hızıyla Xerox Phaser 6140, küçük ofislerin yüksek kaliteli renkli dokümanlar basmasını sağlıyor. Xerox Phaser 6140, küçük ve kompakt dizaynı ile masaüstünde yer kaplamayan, istenilen her yere kolayca yerleştirilebiliyor. Xerox Phaser 6140'ın ön panelinde yer alan göstergeler, mevcut toner miktarını gösteriyor.

"Siyahla Devam Et" seçeneği, kullanıcıların renkli toner bittiğinde isterlerse siyah-beyaz tonerle baskıya devam etmelerini sağlıyor. Ayrıca, doküman aralarında ve sonlarında baskı alınırken dikkat edilmeyen boş sayfaları otomatik olarak tanıyor ve bu sayfaları basmıyor. Bu özelliğiyle baskı süresini hızlandırıyor ve çöpe giden kağıt oranını yüzde 50'ye kadar azaltıyor.

Microsoft Windows 7 dahil tüm güncel Microsoft ve Mac sürümleri ile uyumlu olan Xerox Phaser 6140, 439 USD + KDV fiyatı ve 2 yıl Xerox garantisiyle Xerox ofis grubu distribütörleri ile tüketicilere sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun