Genel 11 ŞUBAT 2010 / 12:38

Xerox ColorQube sizi fazlasıyla düşünüyor

Xerox ColorQube ile renkli baskı maliyeti yüzde 62, sarf atık miktarı yüzde 90 azalıyor.

Xerox ColorQube ile renkli baskı maliyeti yüzde 62, sarf atık miktarı yüzde 90 azalıyor.


Renkli baskı maliyetini yüzde 62'lere kadar azaltan, yüzde 90 daha az atık oluşturan, üzerinde 361 adet patent bulunan yüksek hızlı, katı mürekkep teknolojili çok fonksiyonlu ofis ürünü Xerox ColorQube Serisi Türkiye'de kullanıma sunuluyor.

Xerox'un geliştirdiği, üzerinde 361 adet patent bulunan, yüksek hızlı, katı mürekkep teknolojili, çok fonksiyonlu Xerox ColorQube 9200 serisi, baskı teknolojisi ve kartuşsuz katı mürekkebi ile yüzde

90 daha az atık bırakırken, yüzde 62'ye varan oranlarda daha az maliyetle renkli baskı alınmasını sağlıyor. Xerox ColorQube 9200, baskı, kopyalama, faks ve tarama gibi fonksiyonlarını dakikada 85 sayfaya ulaşan hızlarda gerçekleştirebiliyor.

Xerox ColorQube, üzerinde yer alan patentli özel renk sayacı, dokümanda kullanılan renk miktarına göre her basılı sayfa için ayrı bir fiyatlama yapıyor.

ColorQube kendisinin en çok hangi zaman aralıklarında yoğun olarak kullanıldığını hesaplıyor ve o saatler geldiğinde kendisini otomatikman ısıtarak baskıya hazır hale getiriyor, böylece kullanıcının baskı emri ile çıktı alma süresi arasında gecikme oluşmasını engelliyor. Xerox ColorQube kullanılmadığı zamanlarda ise otomatikman enerji tasarruf moduna geçiyor.

Xerox ColorQube 9200 serisi için geliştirilen patentli baskı kafalarında mikroskobik boyutta olan deliklerden saniyede 150 milyon mikro damla mürekkep püskürterek, dakikada 85 sayfa gibi yüksek bir hızda renkli baskı alıyor. Xerox ColorQube 9200 serisinin her bir baskı kafası içinde bulunan 880 adet delik ile mürekkep akışı sağlanıyor. Xerox ColorQube'de yer alan 4 adet katı renk tabletinin her biri ile ortalama 9.250 sayfa baskı alınabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun