Genel 01 KASIM 2010 / 13:12

Xbox 360 arayüz güncelleştirmesi çıktı

Güncelleme bugünden itibaren indirilmeye hazır.

Güncelleme bugünden itibaren indirilmeye hazır.


Kinect’in çıkmasına günler kala Xbox Live arayüz güncelleştirmesi de çıktı. Kinect ile uyumlu yeni Xbox 360 arayüz güncellemesinde Netflix arama, Zune müzik ve ESPN eğlence merkezi gibi pek çok yenilik mevcut.

Yeni güncellemede Xbox Live kullanıcılarına artırılmış ses kalitesi, gelişmiş arayüz klavyesi, gelişmiş Xbox Live Marketplace arayüzü sunuluyor. Tüm bu yeniliklerle Xbox Live'da sesli sohbet de dahil olurken, Games Marketplace arayüzü eskisinden daha derli toplu olacak ve içeriğin kolaylıkla bulunmasına imkan sağlayacak.

Kablosuz ağlara bağlanmak yeni güncellemeyle daha da kolaylaşırken, konsola aile koruma ayarları da ilave edilmiş. Xbox 360 Dashboard güncellemesinin bugünden itibaren indirilmeye hazır olduğu belirtiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun