Genel 23 TEMMUZ 2009 / 10:37

Wuhu adasında 12 farklı spor oyunu

Wuhu adasındaki eğlenceli 12 farklı spor oyununu birarada sunan Wii Sport Resort Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de yarın raflarda olacak.

Wuhu adasındaki eğlenceli 12 farklı spor oyununu birarada sunan Wii Sport Resort Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de yarın raflarda olacak.


Wii, adrenalin dolu eğlenceli bir tatil yaşamak isteyenleri Wii Sport Resort ile buluşturuyor. 12 adet tatil köyü temalı Wii Sports Resort eğlenceli aktiviteleri bir araya getirerek Wii Sports'u bir adım öteye taşıyor.

Yepyeni Wii Sports Resort ile dilerseniz karada ok atabiliyor, kılıç kullanabiliyor, frizbi fırlatabiliyor, basketbol oynayıp bisiklete binerek form tutabiliyor, masa tenisi, bowling ve golfde rekor kırabiliyorsunuz. Dilerseniz denizde kanoyla gezinti yapabiliyor, jetski ve su kayağı sürebiliyorsunuz. Adadaki deniz uçağına binebiliyor ve paraşütlü sporlar için sizi bekleyen gökyüzüne çıkabiliyorsunuz.


Kendi içinde farklı zorluklara sahip aktiviteleri tek başınıza oynayabildiğiniz gibi arkadaşlarınız ve ailenizle de takım kurup oynayabiliyorsunuz.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun