Genel 03 ARALIK 2010 / 15:58

World of Warcraft Cataclysim 6 Aralık geceyarısı satışta

Türkiye'de sıkı bir hayran kitlesine sahip olan oyun dünya ile aynı anda satışa çıkacak.

Türkiye'de sıkı bir hayran kitlesine sahip olan oyun dünya ile aynı anda satışa çıkacak.


Milyonların büyük sabırsızlıkla beklediği ve Türkiye'de de önemli sayıda oyuncunun merakla takip ettiği World of Warcraft Cataclysm, dünya ile aynı anda Türkiye'de 6 Aralık'ı 7 Aralık bağlayan gece saat 12'de satışa sunulacak.

Dünyanın en popüler abonelik tabanlı devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft'ın üçüncü genişleme paketi olan World Of Warcraft Cataclym, 6 Aralık saat 24:00'da yedi farklı ilde yapılacak gece açılışları eşliğinde oyuncularla buluşacak. Aral tarafından severleri ile buluşturulan World Of Warcraft Cataclysm, 7 Aralık tarihinde tüm satış noktalarından temin edilebilecek.

World of warcraft Cataclysm'in çok sınırlı sayıda üretilen koleksiyon sürümü kutusu da yine aynı gece satışa sunulacak. Yalnızca perakende mağazalarında satılacak olan özel koleksiyon sürümü kutusunda oyun diskinin yanı sıra özel hediyeler ve ek içerikler bulunacak.

World of Warcraft serisinin ilk genişleme paketi "Burning Crusade" ilk gecede 2,4 milyon satışla dünyanın en hızlı satan ikinci, ikinci genişleme paketi olan "Wrath of lich King" ise ilk gecede 2,8 milyon satışla dünyanın en hızlı satan oyunu unvanını almıştı.

İşte merakla beklenen oyunun fragmanı:

Oyuna dair ilginizi çekebilecek bir diğer video:

Ve oyunun satılacağı iller ve satış noktaları:

İstanbulBimeks Metrocity TeknoportBimeks Pendik Neomarine TeknoportBimeks Yeşilköy TeknoportD&R ErenköyD&R EtilerD&R KanyonElectroworld BostancıElectroworld CapacityElectroworld ViaportMediamarkt BeylikdüzüMediamarkt ÜmraniyeNezih BeşiktaşOvergame Ataköy PlusSaturn BayrampaşaTeknosa BeyoğluTeknosa ToriumVatan Bilgisayar Topkapı

AnkaraD&R Tunalı Hilmi Dost Kitapevi KızılayMediamarkt Kent Park

İzmirD&R Bornova Forum Mediamarkt İzmir

BursaElectroworld Bursa

MersinMediamarkt Mersin

SakaryaElectroworld Sakarya

EskişehirMediamarkt Eskişehir

World Of Warcraft Cataclysm'de neler değişti?

Blizzard Entertainment üçüncü World of Warcraft genişleme paketiyle Azeroth'ın çehresini tamamen değişiyor. Deathwing'in uyanışının ardından gelen yıkım toprakları yeniden şekillendirirken, uzun zamandır gömülü olan sırlar da ortaya çıkıyor.

Oyuncular Kalimdor ve Eastern Kingdoms'ın yıkılmasından sonra yeniden şekillenen bölgelerini baştan keşfedecekler ve yepyeni maceralarla karşılaşacaklar.

Afete karşı hayatta kalmaya çalışan iki yeni oynanabilir ırk - Worgen ve Goblinler - Alliance ile Horde arasındaki bitmek bilmeyen kavgaya katılacaklar. Oyuncular yeni kademe sınırı olan 85'e ulaşmaya çalışırken yepyeni bölgeler keşfedecek, yeni güçler kazanacak ve dünyanın kaderini belirleyecek savaşta Deathwing ile karşı karşıya gelecekler.

Ana Özellikler:

İki Yeni Oynanabilir Irk: Alliance için lanetli Worgen veya Horde için becerikli Goblinler - iki yeni ırkla maceraya atılın. Level Sınırı 85'e Yükseliyor: Yeni yetenekler kazanın, güçlü büyüler öğrenin. Klasik Bölgeler Yenilendi: Kalimdor ve Eastern Kingdoms'taki tanıdık bölgeler tamamen yenilendi - yıkılmış Badlans'ten ikiye bölünmüş Barrens'a kadar yepyeni içerikler sizi bekliyor. Yenilenen Yetenek Ağaçları: Tüm yetenek ağaçları elden geçirilerek oyuncuların daha net sınıf seçimleri yapabilmeleri sağlandı. Yeni Yüksek-Level Bölgeleri: Uldum, Grim Batol ve denizler altındaki batık şehir Vash'jir gibi yeni bölgeleri keşfedin. Yeni Irk ve Sınıf Kombinasyonları: Azeroth'u Gnome Priest, Blood Elf Warrior veya daha önce görülmemiş diğer ırk ve sınıf kombinasyonlarıyla gezin. Lonca Gelişimleri: Lonca leveli ve Lonca başarıları kazanmak için lonca olarak ilerleyin. Yeni PvP Bölge ve Savaş Alanları: Wintergrasp benzeri yeni bölge Tol Barad adasında PvP amaçlarını ve günlük görevlerini yerine getirmeye çalışın ve iki yeni Savaş Alanında kapışın: Twin Peaks ve The Battle for Gilneas. Sınıflandırmalı Savaş Alanları: Ün, Arena puanı ve yeni ekipmanlar kazanmak için PvP yeteneklerinizi kanıtlayın. Arkeoloji: Kalıntılar bulmak ve benzersiz ödüller kazanmak için bu ikincil meslekte ustalaşın. Azeroth'ta Uçan Binekler: Kalimdor ve Eastern Kingdoms'ı hiç böyle görmemiştiniz.

World of warcraft Cataclysm koleksiyon sürümü içeriği:

Art of the Cataclysm, Blizzard Entertainment sinematik departmanı ve World of Warcraft geliştirme ekibinin arşivlerinden daha önce görülmemiş resimler, çizimlerin gelişim aşamalarını gösteren 176 sayfalık çizim kitabı. Özel oyun-içi pet: Henüz dünyaları parçalayamıyor olabilir, ama Lil' Deathwing kahramanlarımıza Azeroth'u kurtarma mücadelelerinde gururla eşlik edecek. Bir saatin üzerinde geliştirici röportajı ve yorumlarının yanı sıra, Warcraft evreninin zengin oyun geçmişini inceleyen özel bir bölüm içeren sahne arkası DVD'si Özel bonus parçalar da dahil olmak üzere Cataclysm'den 10 epik parça içeren müzik CD'si. Deathwing'i, Azeroth'un yağmalanmış kıtalarını tehdit ederken gösteren, özel üretim mouse pad. Wrathgate serisinden 60 kartlık başlangıç destesi, iki adet özel-çizimli kart ve TCG'deki Goblin ve Worgen kahramanlarının ilk kez görüldüğü iki adet Koleksiyon Versiyonuna özel kahraman kartı da dahil olmak üzere World of Warcraft Trading Card Game kartları.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun