Genel 16 NİSAN 2009 / 12:45

Workcube iş ortaklığı programını genişletiyor

Web tabanlı kurumsal yazılım çözümleri üreticisi Workcube e-İş Sistemleri 2009 hedefleri doğrultusunda hız kazandırdığı İş Ortaklığı Programı devam ediyor.

Web tabanlı kurumsal yazılım çözümleri üreticisi Workcube e-İş Sistemleri 2009 hedefleri doğrultusunda hız kazandırdığı İş Ortaklığı Programı devam ediyor.


İşortaklarına yönelik eğitimlerini sürdüren şirkette son dönemde eğitim alan iş ortakları da sertifikalarını aldı. İstanbul, Bursa, Kocaeli, Antalya gibi farklı bölgelerde iş ortaklarına sahip olan şirket, İstanbul'daki etkinliğinin yanı sıra, 2009 sonuna kadar Kayseri, Konya, Adana, Gaziantep, İzmir, Ankara gibi sanayileşmiş kentlerde edineceği iş ortakları kanalıyla Anadolu'da daha da yaygınlaşmayı hedefliyor.


İş ortakları ile ilgili olarak Workcube İş Ortakları Direktörü Can Gülerman, "Workcube yepyeni bir teknoloji ve kurumsal yazılım konusunda bambaşka bir kapsama sahip. Bu yüzden bu güne kadar sadece ERP, CRM çözümleri çevresinde iş yapmış pek çok proje danışmanlık şirketi tarafından heyecanla karşılanıyor. Tüm dünyada ERP başta olmak üzere kurumsal yazılım teknolojileri tamamen web tabanlılığa doğru yönelmiş durumda. Bu trend Türkiye'deki IT projeleri hizmeti veren kuruluşların Workcube ile iş ortaklığı yapmak istemelerinin en önemli nedenleri arasında". dedi.


Workcube tarafından daha önce ortaya konulan İş Ortaklığı Programının 2009 yılında daha katılımcı ve daha paylaşımcı bir anlayışla yenilendiğini söyleyen Gülerman, "Amacımız birbirini çoğaltan ve pazarı büyüten, karlılığı yüksek bir iş networku yaratmak. İş ortakları arası rekabeti önleyici, iş ortaklarının bir birleriyle iş yapmasını destekleyici bir sistem kurduk. İş ortaklarımızın başarılı Workcube projelerine imza atabilmeleri için bütün kaynaklarımızı seferber ediyoruz. Sunduğumuz eğitim, teknik, proje, marketing ve satış destekleriyle iş ortaklarımızın yetkinliklerini her geçen gün daha da arttıracağız" dedi.


İstanbul, Bursa, Kocaeli, Antalya gibi farklı bölgelerde iş ortaklarına sahip olan Workcube yeni iş ortakları edinmeye devam edecek. Workcube İstanbul'daki etkinliğinin yanı sıra, 2009 sonuna kadar Kayseri, Konya, Adana, Gaziantep, İzmir, Ankara gibi sanayileşmiş kentlerde edineceği iş ortakları kanalıyla Anadolu'da daha da yaygınlaşmayı hedefliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun