Genel 13 EYLÜL 2010 / 14:41

Windows Phone 7’nin doğumu iPhone’un cenazesi oldu

Microsoft, Windows Phone 7’nin tamamlanması ile iPhone ve BlackBerry'lere özel cenaze töreni düzenledi.

Microsoft, Windows Phone 7’nin tamamlanması ile iPhone ve BlackBerry'lere özel cenaze töreni düzenledi.


Microsoft, Ekim ayında piyasaya çıkacak olan Windows Phone 7’nin çıkışını iPhone cenazesi ile kutladı. Windows Phone 7’nin en büyük iki rakibi olan Apple iPhone ve BlackBerry telefonlar için düzenlenen cenazede keyifli anlar yaşandı.

Microsoft mobil ekibinin katılımıyla gerçekleşen cenazede katılımcılar yas tutuyormuş gibi siyahlara bürünmüş olsa da, aslında törene neşe ve eğlence hakim oldu. Birbirinden farklı kostümlerle törene katılan insanlar, Michael Jackson'un Thriller şarkısına eşlik ederek dans ettiler.

Akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirmesi beklenen Windows Phone 7’nin çıkışını diğer telefonların ölümü olarak değerlendiren bu cenaze bakalım Windows Phone 7’nin satışlarını ne ölçüde etkileyecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun