Genel 05 EKİM 2009 / 08:00

"Windows Pazar" pazara hazır

Microsoft'un Apple AppStore'a karşılığı olan "Windows Marketplace" 6 Ekim'de yayına geçiyor.

Microsoft'un Apple AppStore'a karşılığı olan "Windows Marketplace" 6 Ekim'de yayına geçiyor.


Windows'la güçlendirilmiş akıllı telefonlar için bir uygulama indirme ve satın alma merkezi olacak olan "Windows Marketplace", yeni gelecek olan Windows Mobile 6.5 işletim sistemi ile birlikte 6 Ekim'de kullanıcılarla buluşmaya hazır.

Bu Windows 6.5 cep telefonuna sahip olanlar için iyi bir haber ancak daha eski olan Windows 6.0 ve 6.1 versiyonlara sahip olanlar bu üçüncü parti uygulamaları indirme ya da satın alma şansına sahip olamayacaklar. "Windows Marketplace"ın sadece 6.5 versiyonu ile uyumlu uygulamalar sunacak olan ilk aşaması bu salıdan itibaren açık olacak. İkinci aşamada ise hedef, 2009 bitmeden Windows 6.0 ve 6.1 sahipleri için de uygulamaların yer aldığı bir hale dönüşmek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun