Genel 08 HAZİRAN 2010 / 11:14

Windows 7 SP1 beta sürümü Temmuz'da çıkıyor

Microsoft, Windows 7'nin güncellenmiş sürümü Service Pack betayı Temmuz'da çıkarmaya hazırlanıyor.

Microsoft, Windows 7'nin güncellenmiş sürümü Service Pack betayı Temmuz'da çıkarmaya hazırlanıyor.


Microsoft sözcüsü Gavriella Schuster, Windows 7'nin Service Pack beta sürümünün son kullanıcılar ve işletmelere yönelik olduğunu vurgularken, Service Pack'in 2010 Temmuz'da piyasaya çıkacağını açıkladı.

Windows 7 SP1, Windows güncelleme servisi üzerinde mevcut olan güncellemelerin bir birleşiminden oluşuyor. BUnun yanında yeni güncelleme, Microsoft'un müşterileri ve iş ortaklarından aldıkları geri dönüşümlerle dayalı bazı ek yenilikler de içerecek. Diğer bir deyişle, kullanıcılar bu yeni güncellemeyle Windows 7'yi daha etkili bir biçimde kullanabilecekler.

Sadece Windows 7 değil, Windows Server 2008 R2 için de faydalı olacak olan güncelleme, Windows geliştirilmiş sanallaştırma özelliklerine de sahip olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun