Genel 17 KASIM 2009 / 14:51

Windows 7 hız yarışında farklar belirginleşiyor

Lenovo, Windows 7 için Lenovo Enhanced Experience sertifikasyonunu tanıttı.

Lenovo, Windows 7 için Lenovo Enhanced Experience sertifikasyonunu tanıttı.


Lenovo düzenlediği basın toplantısında Windows 7 Lenovo Enhanced Experience sertifikasyonunun yanında, Windows 7 ile güçlendirilmiş Idea ve Think bilgisayarlardan oluşan geniş bir ürün portföyünü duyurdu. Sadece Lenovo ürünlerine özel bir sertifika olan Enhanced Experience, Windows 7 işletim sistemi kurulu Lenovo bilgisayarlarda sistem performansını ve kullanıcı deneyimini artırmak için tasarlanan özellikler, araçlar ve iyileştirmelerden oluşuyor.

Lenovo Enhanced Experience sertifikalı bilgisayarlar, bu sertifikaya sahip olmayan aynı özelliklerdeki bilgisayarlardan daha hızlı açılıyor ve daha hızlı kapanıyor. Bu hız farkı açılışta yüzde 56’ya kadar çıkarken, bilgisayarın kapanması da 5 saniye gibi kısa bir sürede gerçekleşiyor.

Lenovo Türkiye Genel Müdürü Faik Burhanoğlu, yeni sertifikayla ilgili olarak şunları söyledi: “ Lenovo mühendisleri kullanıcılarımıza benzersiz bir avantaj sağlamak için Windows 7’nin hazırlıkları sırasında Microsoft ile birlikte çalıştı. Bu çalışma sonucunda ortaya çıkan Enhanced Experience sertifikasyonu kullanıcılara daha hızlı, daha kolay ve daha zengin kullanım olanağı sunuyor. Windows 7 ile daha performanslı çalışmak isteyenlerin seçiminde Lenovo Enhanced Experience logosunun tercih nedeni olacağına inanıyoruz."

Bilgi için www.lenovo.com/win7ee adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun