Genel 23 KASIM 2009 / 09:27

Wii tutkunları Super Mario ile birlikte

Yepyeni Mario macerası New Super Mario Bros, Nintendo tutkunlarıyla buluşuyor.

Yepyeni Mario macerası New Super Mario Bros, Nintendo tutkunlarıyla buluşuyor.


20 Kasım'dan itibaren raflardaki yerini alan New Super Mario Bros Wii ile artık arkadaşlarınız ve aileniz ile Mario, Luigi, Sarı Toad veya Mavi Toad'u seçerek 4 kişiye kadar Mario eğlencesini yaşayabilirsiniz. Çoklu oyuncu desteği sayesinde klasik Mario oynayışını bir adım öteye taşıyan New Super Mario Bros Wii ile isterseniz zorlukları arkadaşlarınızla birlikte aşabilir isterseniz en yüksek puanı alabilmek için birbirinizle yarışabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte Prenses Peach'i kötü Bowser'ın elinden kurtarırken, Free Mod ve Coin Battle modunda ise her bölümde birinci olmak için birbirinizle yarışacak, çoklu oynanış sayesinde klasik Mario'dan farklı yepyeni hareketler keşfedeceksiniz. Düşmanlarınızı buza çevirmenizi sağlayacak buz çiçeği, Mario'ya uçma özelliği kazandıran pervane mantarı ve karda hızla kaymanızı sağlayan penguen kıyafeti de New Super Mario Bros Wii'de keşfedeceğiniz ilkler arasında.

Super Guide sayesinde de geçemediğiniz bölümler, bir türlü keşfedemediğiniz gizli yerler ve takıldığınız noktalar tarihe karışıyor. Bilgisayarın kullandığı karakteri, bölümü tamamlarken izlemenize olanak sağlayan Super Guide oyunda takılanların yardımcısı olacak.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun