Genel 19 AĞUSTOS 2010 / 06:33

Webrazzi Summit’e kayıtlar başladı

Dijital ekonomi ve sosyal medyanın geleceği Webrazzi Summit’te ele alınacak.

Dijital ekonomi ve sosyal medyanın geleceği Webrazzi Summit’te ele alınacak.


Bundan böyle her yıl düzenlenecek olan Webrazzi Summit bu yıl “Dijital Ekonomi ve Sosyal Medya” konusunda ilgili katılımcılarla sektörün Türkiye ve dünyadaki önemli isimlerini bir araya getiriyor. 3 Kasım Çarşamba tüm gün paralel oturumlarla geniş bir içerik sunacak olan Webrazzi Summit, İstanbul Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. 500 kişilik kontenjana sahip konferansa yüzde 60 indirim seçeneğinden yararlanarak katılmak isteyenlerin 31 Ağustos’a kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Yurtiçi ve yurtdışından konuşmacıların katılacağı konferansta ele alınacak bazı konuların başlıkları ise şöyle: “Türkiye İnternet Pazarının Bugünü ve Geleceği”, “Online Eğlence: İnternetiniz Kaç Kanallı?”, “Dijital Ekonominin Parlayan Yıldızı: Mobil Uygulamalar”, “Şirketiniz Müşterileriniz Kadar Sosyal mi?”, “Online Alışverişin Popüler Ürünleri Değişiyor, Karlılık Artıyor!”, “Sosyal Oyun Treni Kaçtı mı, Yolda mı?”, “2015: Mobil Stratejisini Belirlememiş Markaya Ekmek Yok”, “Yatırım Almanın Sırlarını Yatırımcılar Anlatıyor”, “Dijital Ekonomi Sanal Para İle Nasıl Şekilleniyor?”, “Yeni Nesil Dijital Reklam Modelleri ve Gelecek”.

Konferansla ilgili ayrıntılı bilgi için www.summit.webrazzi.com adresini ziyaret edebilir ve bu adresten kayıt yaptırabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun