Genel 22 ŞUBAT 2010 / 15:06

Webrazzi bu kez online reklamı konuşacak

"Online Reklam ve Pazarlama" toplantısı 24 Şubat'ta gerçekleşiyor.

"Online Reklam ve Pazarlama" toplantısı 24 Şubat'ta gerçekleşiyor.


Webrazzi, internet ve teknoloji profesyonellerini "Webrazzi Gündem Toplantıları"nda bir araya getirmeye devam ediyor. Toplam 10 farklı konunun uzmanlar eşliğinde masaya yatırılacağı toplantıların dördüncüsü olan "Online Reklam ve Pazarlama", 24 Şubat Çarşamba günü sektörün ileri gelenlerini Taksim Elite World Otel'de bir araya getiriyor.

Etkinlikte Ping Medya ve Search Başkanı Sarper Danış'ın sektörle ilgili vereceği niceliksel ve niteliksel bilgilern ardından Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez, "İnternet Reklamcılığında Başarının Yol Haritası"nı katılımcılarla paylaşacak. Doğan Online CEO'su Babür Çelebi'nin "Online Reklamın Geleceği" ile ilgili bilgiler vereceği sunumundan sonra "Türkiye'de Online Reklam Pazarı ve Geleceği", Webrazzi'den Arda Kutsal'ın moderatörlüğünde, Medyanet Genel Müdürü Rima Erdemir ve Dijital Büro İstanbul Genel Müdürü Uğur Şeker'in katılacakları panelle masaya yatırılacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun