Genel 08 EKİM 2011 / 15:35

Web sitenizi gerçek bir karakterle canlandırın

Web siteniz için gerçek görünüm eşliğinde asistanlık hizmetleri sunan Sunumax’in sunduğu hizmet hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız CeBIT Bilişim Eurasia Salon 2 C65’e uğrayabilirsiniz. Ortalama bir ziyaretçi web sayfanızda 30 saniyeden fazla dolaşmıyor. Eğer bu kısa zaman içerisinde ziyaretçilerinizin dikkatini çekemezseniz, satış potansiyelinizi de boşa harcamış olabiliyorsunuz. Bu vizyonla geliştirilmiş Sunumax internet tabanlı bir servis. SunumaX web sayfanıza şirketinizin kimliğini yansıtacak gerçek bir karakter koymanızı sağlıyor.

SunuMax, sizin belirleyeceğiniz insanları kullanarak sitenizin etkileşimini arttırıyor. Hazırladığınız bir konuşma metnini gönderdiğiniz takdirde Sunumax, 3 iş günü içinde ürününüzün veya hizmetinizin profesyonel oyuncular tarafından hazırlanmış sunumunu oluşturuyor ve müşterilerine sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun